סדנת כתיבה

כתיבה זו הדרך לגרום לאנשים לשים לב אלינו

אילו סוגי פוסטים כדאי לי להעלות? באיזו תדירות? כמה כדאי לי לחשוף את עצמי? וכמה את העסק שלי?איזה טקסט ישפיע על העוקבים שלי? והסדנא תורכב מתרגילי כתיבה רלוונטיים לתחומי הידע ותיתן למשתתפים טיפים וייעוץ לכתיבה ש"תסובב ראשים.

סדנת אמלי בפריז

?איך להפוך מסבבה לוואו

מה זה סטורי וכמה פעמים צריך לעלות? איך לתכנן את הפיד המושלם לדף שלי? אילו האשטגים רלוונטים לעסק שלי? בסדנא נחשף נלמד לשלוט בכלים שיש לאינסטגרם להציע , נכיר מותגים ודפים ששוה לעקוב אחריהם. נכתוב פוסטים וניצור פיד מותאם לעסק שלי. הסדנא כוללת לימוד ותרגול בתוכנת canva להכנת פוסטים ופרסומים מותאמים לאינסטגרם.

סדנת לוציפר

כי תמונה אחת מספיקה כדי להעביר סיפור

מה ההבדל בין צילום רגיל לצילום למדיה החברתית? איך מצלמים תמונות מהממות מהסמארטפון? איך בוחרים תמונה מתאימה לפוסט? מה עדיף? תמונה אחת או תמהיל תמונות? בסדנא נלמד מדוגמאות ומדפים מובילים, אילו תמונות כדאי להעלות לדף. בחלקה השני נתרגל עם הסמרטפון וניצור תמונות מנצחות שמבליטות את העסק שלנו.

סדנת בית הנייר

לדעת מי אני ומה שמי

אני עסק קטן האם אני מותג? איזה תהליך מיתוג אני צריך לעבור? איך אני יכול בקלות ובחינם לעצב לי מודעות שמדברות עם המותג? בסדנא נדבר על חשיבות התהליך לביסוס שפה מתאימה ורלוונטית לעסק. הסדנא מבוססת על דיון מעמיק אודות החזון וערכי המותג. במהלכה נכתוב את ערכי המותג של העסק ונאסוף חומרי השראה לתחילת תהליך מיתוג. הסדנה כוללת לימוד ותרגול בסיסי בתוכנת Canva להכנת פרסומים למדיה החברתית.

סדנת גמבייט

לשלוט בכלים הכי גבוה שאפשר

למה אני צריך דף עסקי ברשתות החברתיות? מהן המגמות המובילות בסושייל ואיך זה קשור לעסק שלי? כמה פעמים בשבוע כדאי להעלות פוסט? בסדנא נלמד לדבר פייסבוקית שוטפת, נראה ונחקור מקרי בוחן, נתרגל ונצא עם כלי עבודה מעשיים שיבליטו את דף העסקי שלנו.

סדנת הכתר

לדבר כמו בן מלוכה

איך לדבר מול קהל בצורה אמינה ומשכנעת? כיצד להכין פרזנטציות?
בסדנא נחשף לקיי סטאדים מדליקים, נקבל טיפים שווים לעמידה מול קהל ונתרגל.
נלמד להשתמש בסיפור האישי שלי ככלי לחיבור עם הקהל.

שבו איתנו לקפה